Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, hmotnost 1,87 g btto, ryzost 585/000,osazen čtyřmi brilianty o celkové hmotnosti cca 0,30 ct a osmi diamantovými routami. Velikost 49, opatřeno ČS puncovní značkou."